Rada Nadzorcza

Łukasz Ochman

Adwokat, prawnik zarządzający Kancelarii Ochman, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jako pracownik Ministerstwa Skarbu Państwa, brał udział m.in. w tworzeniu Giełdy Energii S.A., kierownik projektów prywatyzacyjnych branży meblowej i energetycznej, członek i przewodniczący rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, jako współpracownik wiodących polskich i międzynarodowych kancelarii prawnych odpowiedzialny za obsługę prawną holdingu Agora S.A. (w tym badania due diligence i doradztwo w zakresie fuzji i przejęć), projekty inwestycyjne PKP SA (w tym Galeria Katowice), obsługę prawną rozwoju sieci sprzedaży spółek grupy NFI Empik Media & Fashion S.A. Koncentruje swoją praktykę na prawie gospodarczym i prawie zamówień publicznych, biegle włada językiem angielskim

 

Paweł Nowacki

Absolwent stosunków międzynarodowych i nauk politycznych Uniwersytetu Wschodniej Anglii (UEA). Specjalista od  pozyskiwania środków i zarządzania projektami promocyjnymi w Polsce i zagranicą. Na co dzień zajmuje się administracją publiczną i realizacją rządowych programów  dotacyjnych. Posiada międzynarodowe doświadczenie zawodowe zdobyte w Niemczech, Anglii,  Chinach Ludowych i Republice Chin. W swoim dorobku posiada realizację szeregu  znaczących rządowych projektów promocyjnych m.in. podczas Polskiej Prezydencji w UE, w Izraelu, na Węgrzech, w Niemczech, Słowacji i Wielkiej Brytanii.

 

 

 

Tytus Biniakiewicz

Zawodowo związany z rynkiem kapitałowym w USA, gdzie od 1997 roku uczestniczył w realizacji kilkudziesięciu projektów z zakresu kapitalizacji i relacji inwestorskich spółek notowanych na NYSE, NASDAQ i OTC. Specjalizuje się w przygotowaniu dokumentów wynikających z obowiązku informacyjnego emitentów, opracowaniu komunikatów prasowych, promocyjnych materiałów korporacyjnych i raportów analitycznych oraz organizacji road shows i konferencji finansowych w Nowym Jorku, Kalifornii i na Florydzie. W 1998 roku zdobył tytuł MBA w finansach i księgowości na Uniwersytecie Pepperdine w Kalifornii.